Esenyurt TV Servisi

Esenyurt TV Servisi

Televizyon tamiri sektöründe emin adımlarla ilerleyen Esenyurt TV Hastanesi, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü ve Küçükçekmece’de zirveye oynamaya devam ediyor.

Esenyurt tv tamiri işini profesyonellikle sürdüren ve bünyesinde yirmi beş yıllık iş tecrübesine sahip elemanları bulunduran Esenyurt TV Hastanesi, bu alanda ne kadar hassas olduğunun altını çizmektedir

esenyurt tv servisiEsenyurt televizyon servisi olarak Vestel, Samsung, Sunny, Philips, Seg, Axen, Lg, Beko, Arçelik, Sony marka televizyonlarınızı ustalıkla ele alıyor ve yepyeni bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Biliyoruz ki müşteri memnuniyeti bu sektördeki en büyük kazançtır. Bu sebeple televizyon tamiri işini asla küçümsemiyor ve teknolojik koşullar çerçevesinde kendimizi her zaman güncel tutmaya çalışıyoruz.

Esenyurt’ta tv tamiri işini tek elinde bulunduran Esenyurt TV Hastanesi, yıllara meydan okuyarak Led, LCD vb her türde televizyonunuzun onarımında sizlere birinci sınıf hizmet vermektedir.

Evlerinizde ve işyerlerinizde sizlere zorluk çıkaran arızalı televizyonlarınız varsa firmamızı aramanız yeterlidir. Esenyurt tv servisi no:

Ali Usta: 0536 335 49 89

Telefon: 0212 695 63 00